ПРИЈАВА НА КОНКУРС

За упис у I годину основних академских студија у академској 2021/2022. години

ПРИЈАВА ЈЕ ЗАТВОРЕНА!

ПРИЈАВЉУЈЕМ СЕ ЗА УПИС НА СТУДИЈСКИ ПРОГРАМ:

Успех по разредима (бројчана оцена, просек за сваки разред)

Страни језик који је учен у средњој школи:

Уз пријаву прилажем документа:
(Назив фајла мора да садржи само алфанумеричке карактере и без размака.)

Кандидати који конкуришу за упис на студијски програм Извођачке уметности и студијски програм Глума, у обавези су да приликом пријаве приложе и кратку биографију кандидата.

Кандидат који конкурише на било ком од подмодула модулâ Гудачки и Дувачки инструменти, а коме је неопходна услуга клавирског сарадника Факултета на Испиту за проверу склоности и способности, обавезан је да достави нотни материјал клавирске пратње.

Потврђујем да сам прочитао/ла и разумео/ла обавештење о обради података о личности и да дајем сагласност да Факултет уметности може да обрађује, односно прикупља, бележи и разврстава моје податке о личности у складу са овим обавештењем и важећим законима и прописима.

НАПОМЕНА: Сви кандидати који конкуришу за упис у прву годину Основних академских студија путем онлајн пријаве, дужни су да доставе сва приложена документа (оверене фотокопије или оригинал) на дан одржавања Испита за проверу склоности и способности у временском интервалу од 8.00  до 8:30 часова на шалтеру Студентске службе.